+38 (050) 207-78-20 +38 (063) 032-67-61 +38 (067) 910-56-02

Технології професійної гігієни для розвитку сучасної стоматології

20.11.2023


Технології професійної гігієни для розвитку сучасної стоматології

Сучасний стоматологічний бізнес, зазвичай, пропонує наступні види послуг: терапія, ортопедія, ортодонтія, пародонтологія, профілактика, хірургія, дитяча стоматологія та ін. 

Одним з найважливіших і невід'ємних етапів збереження стоматологічного здоров'я є професійна гігієна ротової порожнини, яка полягає у видаленні м'якого зубного нальоту і зубного каменю за допомогою спеціальних засобів та професійного обладнання.

В стоматологічній практиці процедура професійної гігієни ротової порожнини може надаватись як окрема послуга, так і обов’язкова процедура перед будь-яким видом стоматологічного лікування.

Професійна чистка зубів – це своєрідне генеральне прибирання в ротовій порожнині, метою якого є профілактика захворювань пародонту. Чистка проводиться тільки в клініці кваліфікованим лікарем. 

Проведення процедури скейлінгу та полірування кожні 3–6 місяців є ідеальним для підтримання здорового стану зубів та ясен. 

В сучасній стоматологічній практиці застосовують наступні технології професійної гігієни - апарати магнітострикційної та п’єзоелектричної дії.

Магнітострикційна технологія в професійній гігієні широко використовується та набула популярність в стоматологіях ще з 1957 року.

Магнітострикційні апарати працюють в діапазоні від 25000 до 30000 циклів в секунду з обов’язковим водяним охолодженням. Під дією високочастотного магнітного поля феромагнітний стрижень, який складається з безлічі плоских металевих пластин з певною орієнтацією, розширюється і скорочується, за рахунок чого йде перетворення електричної енергії в механічний рух – вібрацію робочого кінчика насадки. Коливальні рухи кінчика насадки варіюють від лінійних до кругових і дозволяють всім її поверхням (боковій, задній, передній) бути активними з найбільшими коливаннями. Еліпсовидна траєкторія рухів робочого кінчика насадки зменшує травмуючу дію ультразвукового скейлінгу на тверді тканини зуба.

Магнітострикційний принцип дії забезпечує дбайливу роботу, а також щадний вплив при контакті з м'якими тканинами зуба, не пошкоджує реставраційні конструкції. Це робить процедуру професійної гігієни безболісною і комфортною для пацієнта.

Беззаперечним лідером в обладнанні для сучасної професійної гігієни є технологія CAVITRON® від Dentsply Sirona (США). 

Amelit Group, як офіційний дистриб'ютор Dentsply Sirona, представляє ультразвукові пристрої преміум-класу CAVITRON® двома моделями апаратів: 
  1. Автономний ультразвуковий скейлер CAVITRON® Select™ SPS™ з резервуаром для води
  2. Ультразвуковий скейлер CAVITRON® JET Plus™ з системою повітряно-абразивного полірування.

Це єдині апарати з магнітострикційною технологією, які представлені в Україні та вже встигли завоювати любов лікарів-стоматологів по всьому світу завдяки неімовірним перевагам роботи в порівнянні з іншими апаратами, а саме:
  • SPS®-технологія, яка стабілізує частоту та інтенсивність впливу інструмента на всіх рівнях потужності, що дозволяє досягати максимальної ефективності обробки;
  • режим «Boost» з використанням ножної педалі – забезпечує тимчасове збільшення потужності на 25% для більш легкого видалення сильних зубних відкладень, не відволікаючись від проведеної роботи з пацієнтом;
  • режим «Blue Zone™» («Блакитна зона») – призначений для збільшення комфорту пацієнта під час проведення під'ясенного зняття зубних відкладень;
  • фокусна подача води насадки FSI® - дозволяє досягати максимальної зручності роботи та безпеки доктора-стоматолога, а також більш якісного видалення зубних відкладень завдяки ефекту кавітації;
  • еліпсоїдні коливання кінчика насадки - дозволяють насадці працювати усіма своїми поверхнями на відміну від насадок п'єзоелектричних скейлерів;
  • функція підігріву води в наконечнику – дозволяє зробити процедуру комфортною та непомітною навіть для пацієнтів з чутливими зубами;
  • робота з широким спектром насадок різних форм –забезпечує індивідуальний підхід в кожному клінічному випадку;
  • простота і зручність використання для доктора завдяки легкій заміні насадок без додаткових пристроїв та ключів. 

Щоб усі бажаючі могли отримати власний досвід і познайомитися з технологією роботи апаратів CAVITRON®, ми організували майстер-клас «Сучасна професійна гігієна», який проходить щосуботи у Києві в офісі Amelit Group.

У Вас буде унікальна можливість попрацювати на апараті Сavitron® Select™ SPS™, усвідомити всі переваги та особливості над іншими п'єзоелектричними технологіями і оцінити ефективність застосування ультразвукових насадок CAVITRON® при різних клінічних ситуаціях.

Нові навички та знання, отримані на нашому майстер-класі, дадуть Вам нове уявлення про те, що проведення проф. гігієни може стати більш якісним і абсолютно безболісним для пацієнта, а робота - комфортною для доктора.

Це все дозволить вивести процедуру професійної гігієни на більш високий рівень надання послуги і задасть нові шляхи розвитку власного стоматологічного бізнесу.

Професійна гігієнічна чистка - запорука стоматологічного здоров'я, а це в свою чергу є вже важливою складовою для здоров'я всього організму, впевненості і хорошого настрою.

Крокуйте в ногу з часом, обирайте найкращі технології професійної гігієни разом з CAVITRON®!

Вся інформація по продукції представлена на нашому сайті amelit.ua