+38 (050) 207-78-20 +38 (063) 032-67-61 +38 (067) 910-56-02

Академія

Міжнародна Академія «Амеліт» – це амбіційний та інноваційний проект, метою якого є проведення он-лайн курсів і вебінарів з навчання стоматологів. Адже для успішної практики доктору недостатньо якісних стоматологічних матеріалів, прийнятних цін і навіть найвищого сервісу. Доктору необхідні нові знання, за допомогою яких буде підвищуватися кваліфікація і майстерність, а значить і гарантований успіх в досягненні необхідного результату.


Мета будь-якого вебінару і онлайн курсу – щоб після його перегляду та вивчення кожен учасник зміг відразу ж реалізувати отримані знання і досвід на практиці.


Сьогодні Міжнародна Академія «Амеліт» – це найкращі лектори, фахівці свого профілю, професіонали різних напрямків сфери стоматології. Це авторські вебінари і онлайн курси. Це кращий досвід, зібраний для Вас на одному порталі в доступній формі.


Навчання в Академії буде корисно і цікаво як лікарям з досвідом, так і студентам стоматологічних навчальних закладів і фахівцям початківцям.
Профільні вебінари і онлайн курси розраховані на стоматологів усіх спеціалізацій, зубних техніків, власників і керівників стоматологічних клінік, медсестер та адміністраторів медичних установ.


Проект AmelitAcademy – відкритий і завжди готовий до Ваших побажань і зауважень. Пропонуйте теми майбутніх вебінарів і майстер-класів. Пишіть імена лекторів, яких Ви хочете побачити і почути. Ми зробимо все можливе, щоб втілити в життя всі Ваші мрії і бажання.