+38 (050) 207-78-20 +38 (063) 032-67-61 +38 (067) 910-56-02

Про компанію


Компанія Amelit Group  вже понад 14 років є зручним та надійним партнером для купівлі стоматологічних матеріалів, інструментарію та обладнання в Україні.  Високі стандарти сервісу, широкий асортимент та оптимальна цінова політика - основні наші переваги.

Аmelit Group є офіційним дистриб'ютором безсумнівного лідера в стоматологічній сфері - компанії Dentsply Sirona, яка на ринку з 1899 року і вже понад 120 років підтверджує найвищу якість вироблених матеріалів. Ми реалізуємо ТІЛЬКИ ОФІЦІЙНУ продукцію Dentsply Sirona.

Amelit Group є представником Kuraray Noritake - всесвітньо відомого виробника стоматологічних і зуботехнічних матеріалів. 

Amelit Group є представником Geistlich Bio-Oss® - всесвітньо відомого виробника натурального кістковозамінного матеріалу, що складається з мінеральних компонентів бичачої кістки. 

Крім основних брендів, Amelit Group пропонує великий асортимент продукції інших всесвітньо відомих виробників стоматологічних матеріалів і обладнання.

На своєму шляху ми не зупиняємось на досягнутому. Весь час удосконалюємось. Прагнемо стати кращим в країні порталом по стоматологічним матеріалам - місцем, де Ви зможете вибрати і придбати будь-який матеріал -  свідомо, зручно та за прийнятною ціною!

Для зручності отримання замовлень:

  • доставка в межах Києва здійснюється як кур'єром, так і Новою поштою;
  • доставка по Україні здійснюється Новою поштою. Ви можете оформити замовлення як на відділення, так і адресну доставку;
  • оплата по безготівковому розрахунку.

Розумна ціна:

Формування цін в інтернет-магазині Amelit.com.ua базуєтсья на нашому бажанні сумлінно будувати взаємовідносини із покупцями та партнерами, розуміючи особливості ситуації в країні.


Ділова етика

   Принципи цивілізованого ведення бізнесу є основою діяльності Компанії та побудовані на взаємній повазі, чесності, об'єктивності та дотриманні вимог чинного законодавства.

   Підтримання та розвиток корпоративної культури, атмосфери довіри, поваги, порядності та неприйняття будь-яких проявів неетичної поведінки, виявлення та запобігання потенційним ризикам і вирішення проблем етичного характеру - одне з пріоритетних завдань Компанії.

   Сумлінність поведінки працівників і Компанії загалом проявляється у дотриманні принципу добросовісної конкуренції. Компанія не створює і не бере участі в анти-конкурентних і монополізуючих заходах.

   Компанія бачить своє майбутнє у сфері підтримання ділової етики на належному рівні в дотриманні найкращих практик корпоративного управління, дотримання принципів об'єктивності та чесності.