+38 (050) 207-78-20 +38 (063) 032-67-61 +38 (067) 910-56-02

Кальцій UltraCal XS (Ultradent), шприц 1.2 мл

  • Кальцій UltraCal XS (Ultradent), шприц 1.2 мл
  • Кальцій UltraCal XS (Ultradent), шприц 1.2 мл
Кальцій UltraCal XS (Ultradent), шприц 1.2 мл

448 грн

Кальцій UltraCal XS (Ultradent), шприц 1.2 мл

Опис:

UltraCal являє собою розфасовану в шприци пасту гідроокису кальцію для постійних і тимчасових прокладок, тимчасового пломбування кореневих каналів, а також консервативного лікування кістогранульом. UltraCal – рентгеноконтрастний. Він не розрахований на використання в якості базового матеріалу під реставрацію, містить більшу кількість гідроксиду кальцію.

Комплектація:

  • шприц 1 шт.

Показання:

  • Для покриття пульпи в якості прокладки при пульпотомії, як тимчасове покриття або при операціях обробки апекса в ендодонтії відповідно зі звичайними методиками.

Методика застосування:

  1. 1. Перекриття пульпи: приєднайте до шприца наконечник White Blue Mini або Micro. Нанесіть мінімально можливу кількість UltraCal, щоб покрити тільки порушену область. Потім можна нанести фотополімерну ізоляційну прокладку Ultra-Blend plus.

  2. 2 Використання в якості підкладки: приєднайте до шприца наконечник Mini White (деякі віддають перевагу наконечникк Micro Blue). Видавіть як можна більш тонкий шар пасти тільки на необхідні ділянки.

  3. 3. Процедура обробки апекса при ендодонтії: приєднайте до шприца наконечник Capillary (додається) або металевий сгибаемый наконечник Endo-Eze потрібного розміру. Заповніть очищений канал до вершини. Так як паста UltraCal ніколи не твердне, її завжди можна легко видалити, коли лікар вирішить, що можна запечатати канал.

Запобіжні заходи:

  • Пам'ятайте, що ця речовина є лугами. Використовуйте акуратно і рясно змити водою, якщо це речовина випадково потрапить на ті області, де воно не потрібно.
  • Всі наконечники – одноразові.
  • Попередньо наповнені шприци – багаторазові. Їх потрібно ретельно очищати і дезінфікувати після застосування.
Бренд
Ultradent
Характеристики
Консистенция Гель
Применение Временное пломбирование
Тип Лечебные прокладки